Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

4 Odpovědi

Sekání nového androidu jelly bean

Na dotaz: 4125 zobrazení Tablety

Dobrý den chtěla bych se zeptat, mám nový tablet -Yarvik Xenta 97ic 9.7” 16 GB- a s novým androidem Jelly Bean. Neustále se mi sekají aplikace a internet a je potřeba restartovat, protože tablet jednoduše zamrzne a nereaguje. Mám tedy otázku zda by pomohlo přeinstalování androidu na starší verzi Icecream sandwich, jelikož recenze tohodle tabletu byly vesměs dobré s tím, že aplikace běhají jak mají se neseká se.

Děkuji

4 Odpovědi

 1. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Teoreticky by to pomoci mohlo, ale moc nadějí bych do toho nevkládal. Prvně bych doporučil návrat do továrního nastavení, to totiž kupodivu pomáhá dost často.

  Případně se podívat, jestli není pro tento typ nějaká další aktualizace (i v rámci jedné verze Androida mohl výrobce něco upravovat.)

  Až jako úplně nakonec bych přemýšlel o downgrade na ICS. Zaprvé to totiž spíše nepomůže a navíc to bývá většinou poměrně složité.

  Petr Houška - Lis 06, 2012 | Odpovědět

 2. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Děkuji za odpoveď. Do tovarního natsavení jsem to pak zkusila dát a opravdu se skoro neseká, ale stále má problém s některými aplikacemi typu, že se po spuštění vrátí na původní obrazovku, takže si počkám na ty upgrady. Ještě jednou děkuji za dopoveď.

  gprada - Lis 07, 2012 | Odpovědět

 3. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Nestandardní (rozumějte tím méně známé značky) mají se spuštěním aplikací opravdu velký problém, protože se takové zařízení nedostávají do ruk vývojářů, a tak aplikaci dostatečně nepřizpůsobí.

  Nákup takového tabletu je trochu risk, ne všechny aplikace se podaří spustit, některé se sekají, některé padají = v tomto případě by musel samotný vývojář aplikaci přizpůsobit.

  Martin Fajmon - Pro 23, 2012 | Odpovědět

 4. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Hele mam stejny typ tabletu, ale nejak sami se aplikace vypinaji, aktivuji, aniz bych se jich dotknul, samo se to hybe, obrazovka neposlucha.

  lykos - Lis 05, 2013 | Odpovědět


Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus