Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

2 Odpovědi

padá wifi Quer7

Na dotaz: 1510 zobrazení Tablety

dekuji za pomoc..mam tablet Quer 7. v google play chybí placené aplikace.neví nekdo proč a co s tím?? a dalsi vec která me strasne stve je vypadávání Wifi. dokud se nepripojim na net tak drží,ale jakmile dám trreba google play spadne a hotovo..To je k zbláznení..dcera ma Goclever a ten je v pohode i pripojeni mobilu a notebooku.zkusil jsem i wifi fixer,jak jsem nekde vycetl ale nepomáhá to…zajimalo by me proč ta wifi vypadává a co s tím dekuji..
modys
ned 27. led 2013 21:53:38

2 Odpovědi

 1. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Dobrý den,

  co se týče výpadků Wi-Fi sítí, může se jednat jak o programovou chybu (v tomto případě by pomohla nějaká aktualizace ze strany výrobce) nebo také o hardwarovou chybu (v tomto případě reklamace). Zkuste se zeptat na nějaké komunitě, jestli se potýkají s podobným problémem, či je to pouze vada vašeho kusu.

  Google Play – je možné, že máte nějakou upravenou verzi, zkuste na internetu pohledat .apk soubor (novějšího GooglePlay) a následně jej přeinstalovat. Pokud by to nepomohlo, zkuste pohledat jiný systém pro tento tablet (tzv. ROM), i když si nejsem jistý, jestli je nějaká pro tento tablet dostupná – z důvodu jeho neznámosti.

  Přeji hezký den,
  Martin Kadlček

  Martin Kadlček - Úno 17, 2013 | Odpovědět

 2. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  […] Padá wifi Quer7 […]

  To nejzajímavější z naší poradny | Androidmarket.cz - Úno 17, 2013 | Odpovědět


Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus