Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

2 Odpovědi

Asus New Transformer Pad TF701T vs. Transformer Book T100TA

Na dotaz: 1163 zobrazení ,
Tablety

Dobrý den, jsem studentka a hledám tablet, na kterém zvládnu zápisy z přednášek, abych nemusela denně nosit svůj velký notebook. Zvažuji mezi Asus New Transformer Pad TF701T a Transformer Book T100TA. Dále také samozřejmě prohlížení internetu, filmy, fotky,…Mohli byste mi prosím poradit, jaký z těchto dvou tabletů by se Vám zdál pro můj účel vhodnější? Děkuji za odpověď.

2 Odpovědi

 1. +2 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Dobrý den,
  hlavní rozdíl mezi těmito tablety je v operačním systému. TF701T má Android, zatímco T100TA je vybaven Windows 8. Bohužel nejde říct, který ze dvou systémů je lepších, to záleží na vašich konkrétních preferencích.

  na přednáškách nejspíš budete využívat nějaký program k vytváření dokumentů, kde mají asi navrch Windows 8, pro které je dostupné mj. Microsoft Office nebo Open Office. Ale už i pro Android existuje dostatek podobných kvalitních aplikací.

  V bodech přidávám pár dalších poznatků podle informací nalezených na internetu:
  – TF701T má hliníkový kryt, zatímco T100TA je plastový
  – rozměry a hmotností jsou tablety víceméně srovnatelné
  – TF701T má displej s výrazně vyšším rozlišení (tj. displej je jemnější)
  – TF701T by měl vydržet až 17 hodin na jedno nabití, T100TA až 11 hodin

  Bohužel žádný z tabletů jsem neměl možnost vyzkoušet na vlastní. Přeji dobrou ruku při výběru. 🙂

  Jáchym Šlik (AndroidMarket.cz) - Pro 27, 2013 | Odpovědět

 2. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Děkuju za odpověď :). Doufám, že ještě budu mít možnost porovnat oba tablety někde v prodejně “naživo”, abych si je mohla zkusit, jak padnou do ruky, klávesnici apod., ale v tuto chvíli jsem více přikloněna TF701T kvůli androidu, který už mám v pořadí ve druhém telefonu, protože s W8 jsem se setkala u spolužáků a většina na ně nadává a věřím, že polaris office, které mají zařízení s androidem nebo jiné aplikace by mi mohly postačit. Dále jsem také našla, že u TF701T je klávesnice zárověň jako dokovací stanice, čímž se prívě prodlužuje výdrž, což je taky lákavé. Děkuji tedy za Vaši reakci a snad se výběrem neminu 🙂

  LucieU - Pro 27, 2013 | Odpovědět


Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus