Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

10 Odpovědi

android.process.acore – program byl neočekávaně ukončen

Na dotaz: 18945 zobrazení
Tablety

Zdravím,

u tabletu mi naskočila tato hláška,po vypnutí i resetování,pořád dokola a nejde dělat nic jiného než zmáčknout tlačítko “ukončit aplikaci”.Může mi prosím někdo poradit co s tím.(Jedná se o tablet Arnova l 10 ). Zatím děkuju.

10 Odpovědi

 1. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Dobrý den, nejedná se o ojedinělou chybu, bohužel však dosud nebyla nalezena její jednoznačná příčina ani řešení. Můžete zkusit tablet vrátit do továrního nastavení, přijdete tak ale o všechna data.

  Pokud se ale kromě této hlášky neděje nic jiného divného, můžete ten problém “nechat plavat”.

  Jáchym - Pro 27, 2012 | Odpovědět

  • +1 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

   Dobrý den, stejný problém se objevil u mobilu Xperia P, spolu s hláškou : com.google.process.gapps ukončen. Odinstaloval jsem aplikaci facefook, resp. mi mobil nabídl instalaci této aplikace do továrního nastavení a problém zmizel. Navíc spolu s těmi hláškami přestal fungovat mobilní přenos dat, po odinstalaci FB, vše OK.

   Václav Novotný - Říj 27, 2014 | Odpovědět

 2. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  S tabletem nejde ale nic dále dělat, pořád naskakuje daná zpráva a nemohu udělat nic jiného, než zmáčknout tlačítko ukončit aplikaci. Po tom to ale stejně opět znovu naskočí. Ale děkuji na reakci.

  miilmlo - Pro 27, 2012 | Odpovědět

 3. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Děkuji moc,hned to vyzkouším a omlouvám se za otravování,s tabletem se seznamuju a moc dat tam ještě nemám tak nevadí,když zmizí,každopádně moc děkuji 🙂

  miilmlo - Pro 28, 2012 | Odpovědět

 4. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Nevím proč, ale tablet mi do recovery modu ani najet nechce :/

  miilmlo - Pro 28, 2012 | Odpovědět

 5. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Dobrý den chtěl bych se zeptat jak bych měl vyřešit též samou hlašku která mi vyskakuje ale chyták je že když sem to dal do továrního režimu tak mi to po nějaké době naskakovalo znova :-/ nejčastěji když založím účet na google play. Tak hláška začně otravovat…. zkusil jsem do nastavení – aplikace – spuštěné aplikace a pozastavit google play mapy atd … na chvilinku je pokoj po vypnutí a zapnutí mi to naskakuje zase (aplikace jsou pospouštěné) . Neznáte někdo konečné řešení tohoto otravného problému nějaký patch nebo zamezením oznámení určitých app. ? Budu rád když to někdo poradí zatím si nevím rady. Kdo bude vědět ať mi napíše na
  e-mail: m.stajner@seznam.cz. Předem díky.

  Milan - Kvě 10, 2013 | Odpovědět

 6. +1 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Samsung galaxy advanced…
  Odinstalovala jsem aplikaci Viber a telefon funguje jako dříve,bez sekání,dostanu se hned ke všem kontaktům a již mi to nehlásí chybu adroid process.ascore byl neočekávaně zastaven.
  Tak to zkuste taky,kdo ho máte 🙂

  Alen - Kvě 12, 2014 | Odpovědět

  • 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

   Alene měl si pravdu. Dík, po odinstalování podobného prgramu whats app mi to jede v pohodě. Asi to nějak pokurvý synchronizaci kontaktů 🙂

   Ondřej - Kvě 12, 2014 | Odpovědět

 7. -1 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Dobrý den,

  já jsem odinstalovala vše, ale pořád mi nejde vytvořit nový kontakt a vyskakujeme takové okénku. Už nevím co s tím. Děkuji za případnou radu.

  Jája - Kvě 13, 2014 | Odpovědět


Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus