Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

3 Odpovědi

SMSky

Na dotaz: 2793 zobrazení , , , , , ,
Smartphony

Zdravím,

mam jeden problém s posielanim SMS.. najprv mi nešli posielať MMS tak som niečo porobil v mobilnej sieti,niečo tam nastavil a MMS idú posielať.. no potom som šiel poslať SMS a vypisuje mi to chybovu hlášku : Nie je možné poslať správu. a vedľa ćerveny trojuholnik s výkričnikom.
čislo SMS centra mam spravne, SMS mam zadarmo-kredit nemám.. to by teda nevadilo,keďže MMS idu posiealť.. tie mam tiež zadarmo.. neviete prosim v čom je chyba ? stalo sa toto už niekomu ? mam HTC Desire S

3 Odpovědi

 1. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Mě se to stalo nedávno, když jsem chtěla poslat smsku na italské číslo… Nevím čím to bylo protože na číslo jsem se pak dovolala bez problémů. Vám to nefunguje jen na jedno číslo a nebo na víc kontaktů? Možná bych se zkusila obrátit na operátora.

  Renata Míšková - Úno 05, 2013 | Odpovědět

 2. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Na toho operátora som tiež myslel,ale vždy keď som niečo potreboval som nič nevyreišil.. su tam s prepáčenim samí ,,tupci” .. jeidne tak zajsť do predajne.. ak si nepomôžem tu tak tam budem musieť zajsť..
  a hej na KAŽDE čislo..

  Mário - Úno 05, 2013 | Odpovědět

 3. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Bohužel toto vypadá spíše na problém s nastavením operátora. Můžete zkusit ještě udělat restart zařízení do továrního nastavení – takové univerzální řešení většiny problémů. Ale spíš bych zavolal na operátora s žádostí o zaslání konfigurační sms či se stavil přimo na prodejně (klidně v několika – taky sem musel kdysi navštívit 3 prodejny, než mi někdo pomohl).

  Martin Polický - Úno 17, 2013 | Odpovědět


Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus