Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

1 Odpovědi

Smartphone s kvalitním fotoaparátem do 7 000 Kč

Na dotaz: 1904 zobrazení , , , , , , ,
Smartphony

Dobrý den,

chtěla bych vás všechny moc poprosit o pomoc s vybráním vhodného mobilního telefonu. Nevím si rady s výběrem takového, který by nejlépe splňoval mé požadavky, proto se obracím s prosbou na vás, zkušenější. Smartphone jsem dosud žádný neměla, takže se předem omlouvám, pokud něco napíši špatně, protože v tom nejsem nijak zběhlá. 
Ráda bych si koupila smartphone v cenové relaci do 7 000 Kč. Hlavním požadavkem je pro mě především kvalitní fotoaparát. (Je mi jasné, že někdo může argumentovat tím, že na fotky je klasický fotoaparát, ale já osobně s sebou tedy foťák příliš často nenosím, ale mobil s sebou nosím pořád. 🙂 ) Dalším důležitým požadavkem je pro mě dobrý výkon mobilu, aby vše jelo jak má a mobil se nesekal. Bohužel nevím, jak velká paměť je třeba, ale prosila bych, aby nebyla úplně malá. Spíš to napíši tak, že mobil chci především na focení, brouzdání po internetu, kde bych si mohla pustit i nějaká videa, používání sociálních sítí a také bych si hlavně chtěla do mobilu nainstalovat různé šikovné aplikace, které by mi ten mobil udělaly opravdu chytrým. 🙂 Občas bych si na něm ráda zahrála nějaké hry, ale nejsem zase nějaký vášnivý hráč, který by na mobilu hrál hry každý den. Takže bych prosím preferovala právě to, aby mi vše jelo bez problémů a mobil měl dobrý výkon. Přede vám všem moc děkuji za jakékoliv rady a tipy. 🙂

1 Odpovědi

  1. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

    Pokud potřebujete základnější funkce a kvalitní foťák, porozhlídnul bych se po posledních kusech Nokie Lumie 920 (sice s Windows Phone, fotoaparát má ale bezkonkurenční v dané ceně).

    Jaroslav Hulík - Úno 03, 2014 | Odpovědět


Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus