Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

1 Odpovědi

SAMSUNG GALAXY ACE 5830i NENABÍJÍ

Na dotaz: 3131 zobrazení Smartphony

Zdravím, mám od přítelkyně telefon výše uvedený a po pádu telefon přestal nabíjet.
Při vypnutém telefonu se ojeví u baterie žlutý trojuhelník, telefon zavibruje a konec.
Při zapnutém telefonu se po připojení nabíječky změní symbol baterie na symbol nabíjení,chvíli se nabíjí a pak se vypne.
Netušíte někdo co s tím???

Nakonec jedna perlička: telefon je v záruce tak jsem jej dal do záručního servisu a jak myslíte že reklamace dopadla?
ANO telefon je udajně totálně zoxidovaný, byly mi předloženy fotky základní desky,ale doma jsem ho rozebral a deska nenese známky žadné oxidace. Je úplně čistá,a nevím o tom že by telefon měl šanci někde upadnout do vody nebo zmoknout.
Takže takhle se staví autorizované servisy k zákazníkům.

1 Odpovědi

 1. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Dobrý den, teď jste se bohužel dostal do docela nezáviděníhodné situace. Pokud se problémy s nabíjením objevily po pádu telefonu, tak by to teoreticky nemělo souviset s oxidací. A jedno jedno, jestli k ní došlo nebo ne. Samozřejmě jste ale vůbec neměl nárok na záruční opravu, protože záruka se na pád telefonu nevztahuje.

  Pokud vám servis zaslal fotografie, na kterých je patrná oxidace a vy jste telefon otevřel a žádnou oxidaci jste neviděl, tak vám servis mohl zaslat fotku jiného telefonu (pokud není vidět třeba štítek s IMEI) nebo servis fotografii upravil na počítači, ale to zní dost nepravděpodobně.

  Vaše možnosti dalšího postupu jsou bohužel dost limitovány pádem na zem (tj. závadu jste si způsobil sám, i když důvod není takový, jaký servis uvádí) a tím, že jste telefon sám otevřel. Mohl byste zkusit stížnost přímo u Samsungu, jiný autorizovaný servis (kromě Britexu u nás působí ještě Sectron) nebo posudek znalce.

  Ale jak říkám, moc šancí asi nemáte, takže si raději opravu zaplaťte sám nebo kupte nový telefon.

  Jáchym - Srp 03, 2013 | Odpovědět


Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus