Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

6 Odpovědi

kompatibilita handsfree se sony Ericsson xperia ray.

Na dotaz: 3259 zobrazení Smartphony

Hledám pomoc,radu nebo návod jak koupit drátové handsfree k tomuto telefonu které by bylo skutečně kompatibilní a funkční. Během uplynulých dvou dnů jsem koupil dvě handsfree přes internetové obchody z toho jedno značky sony a obě mi při připojení ukáží chybovou hlášku nepodporované příslušenství!!! Prosím tedy o radu jaké handsfree je skutečně funkční. (preferuji špuntová sluchátka) Zejména u Sony in-air XBA-1IP mě to dost překvapilo a v obchodě Sunnysoft mi nebyli schopni poradit,nemají prý tento typ telefonu k dispozici a řídí se při inzerci zboží údaji od výrobce tudíž Sony pro Sony jak se zdá dělá vše.

Děkuji předem za radu M.Podšer

6 Odpovědi

 1. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Nejlepší asi bude vzít telefon do kamenné prodejny a handsfree si odzkoušet. Může se jednat o nějakou SW chybu (skoro to tak i vypadá), pokud totiž chcete drátové HF, není to nic jiného, než 3,5 jack se sluchátky a mikrofonem – a to prostě po zasunutí do zdířky fungovat musí.

  Martin Polický - Lis 12, 2012 | Odpovědět

  • 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

   Hmm tak by to asi mělo fungovat jenže nefunguje tedy bohužel!!

   Miroslav Podšer - Led 21, 2013 | Odpovědět

 2. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Ahoj.
  Dnes jsem pod stromečkem rozbalil také tento telefon (SE Xperia ray) a také nová sluchátka Urbanears. Na telefonu jsem sluchátka odzkoušel a vše bylo v pořádku. pak jsem si ale večer aktualizoval nový sowtvare (z gingerbrad na ice cream sandwich) a objevilo se mi naprosto totožné upozornění-NEPODPOROVANÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ! Prosím o radu, opravdu mi na tom hodně záleží protože jsem na tyhle dvě věci čekal třičtvrtě roku než jsem to pod tim stromečkem našel…
  Díky moc .)

  CarlosCook - Pro 24, 2012 | Odpovědět

 3. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Ahoj,vyřešili jste nějak tento problém se sluchátky?? Mě se stalo to samé:-(((

  Petra - Led 21, 2013 | Odpovědět

  • 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

   Ano nakonec jsem problém vyřešil a to dvojím způsobem!!! 😀 Jednak jsem sehnal sluchátka a jednak koupil nový telefon ale co čert nechtěl sluchátka Sony Ericsson fungující na Xperii Ray na tel.Sony Xperia Sola jsou “NEPODPOROVANÝM PŘÍSLUŠENSTVÍM” 😀 😀 takže konečný result mám jedna zbytečná sluchátka na RAY a nová již několikátá naštěstí fungující
   na Solu jinak na Ray jsou to sluchátka Sony Ericsson myslím MH nebo MW a něco ale dají se jednoduše najít na netu a pokud by někdo ze stejně postižených dokonalostí podpory zn. Sony měl zájem rád mu tyto sluchátka přenechám za cenu samo nižší než je cena prodejní . Zn. pomoc bližnímu v nouzi!!! 😀 Původní cena sluchátek je asi 850,- Kč takže nabídněte!!!

   Miroslav Podšer - Led 21, 2013 | Odpovědět

   • +1 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

    Klidně bych je i koupil, ale vlastním komunikátor Sony Ericsson Xperia ray. 😀 Také mi to dělá, jenže ouha… nejen pod ICS 4.0.4, ale také pod GB 2.3.4, ke kterému jsem se po potížích s ICS vrátil. Pokud to má tlačítko, může to spadat do kategorie nepodporovaných zařízení. Pak ale nechápu smysl “univerzálního” kolíkového konektoru 3,5 mm, když jsou tam různé standardy.

    Concionator - Čvc 02, 2013 | Odpovědět


Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus