Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

4 Odpovědi

Zaseknutý sistém

Na dotaz: 6657 zobrazení OS Android, Tablety

Dobrý den pořídil jsem si Tablet CRONO SOLUTIO S ANDROIDEM 4,1 Nainstaloval jsem si českou klávesnici http://www.businessit.cz/cz/ceska-klavesnice-pro-android-zdarma-ke-stazeni-jako-apk.php  . Vše bez problému fungovalo, až do chvilky kdy jsem v menu nastavení- Klávesnice- omylem vypnul všechny klávesnice jak staženou tak originál výchozí. Tablet se po zapnutí rozsvítí naskočí až po zamknutou plochu a přes ní se píše Aplikace Launcher bohužel přestala pracovat. No a do tabletu mne to nepustí v okamžiku odemykání mě to zase vyhodí. Nepomohl restart nic ani tvrdej přes nouzové tlačítko.

4 Odpovědi

 1. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Zkoušel jste provést tzv. vipe, neboli restart do továrního nastavení? V tabletu se obnoví všechna data (pozor, o svá data přijdete) a měl by se tvářit jako novej.

  Martin Polický - Led 21, 2013 | Odpovědět

  • 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

   Zkoušel jsem všechno. Nakonec jsem ho odnesl prodejci, aby si stím poradil. Udělal jsem to svojí vlastní hloupostí a to mne mrzí je to totiž jinak povedej stroj. Ale čekal bych třeba že po zadání údajů o stroji a ověření by to mohlo jít přeinstalovat po netu. Nebo něco takového.

   mf - Led 25, 2013 | Odpovědět

 2. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Prosim Vas pri zapnuti tabletu se me na obrazovce vzdy ukaze aplikace Launcher bohuzel prestala pracovat.Nemohu se diky tomu dostat do menu.Mohl by me nekdo poradit co s tim.Dekuju za odpoved.

  SvatoborStrapina - Kvě 01, 2013 | Odpovědět


Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus