Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

4 Odpovědi

Tablet PC android

Na dotaz: 1152 zobrazení OS Android

Dobrý den, potřebuju poradit s reinstalací androidu 4.0.4. Tablet zapnu a stále se mi načítá android a to je celý :/. Četl jsem, že je potřeba reinstalovat android, tak jsem našel přímo android pro teneto tablet, ale bez návodu jak ho nainstalovat. Může někdo poradit? Soubor má 306Mb a je to soubor IMG. Prosím o radu, děkuju.

4 Odpovědi

 1. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Dělá ti to to samé jako mi. Pokud ho nenajedeš, musíš udělat factory reset,ale ten se dělá na každém tabletu jinak. Je to kombinace tlačítek zesílení zvuku a POWER zároveň po zapnutí tabletu. Můj nemá tlačítka zvuku. Tvůj možná ano.koukni na něj nebo napiš typ tabletu. Možná někdo poradí.

  Petr Pěch - Úno 27, 2014 | Odpovědět

  • 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

   Mám tlačítka na hlasitos a přesný typ je : nuclear-evb-eng 4.0.4 IMM76D

   dom1212 - Úno 27, 2014 | Odpovědět

 2. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Podrž tlačítko zesílení hlasitosti a POWER zároveň cca 20sekund, pak by se měl objevit panáček Android na zádech a s otevřeným víkem na břiše, poté ho tak nechej cca 2 minuty a systém se obnoví sám…Ty dvě minuty už není třeba držet žádné tlačítka…;-)

  Petr Pěch - Úno 28, 2014 | Odpovědět

 3. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  problem zrejme s opetovnou instalaci doporucuji vymyzat tablet pres recovery mod, ktery spustis jiz zminenymi zmacknutimi klaves , jestli nemas poradnou recovery najdi si pro svuj tablet nejakou, po smazani doporucuji nahravat novy software pres sd cartu, jinak existuje mnoho uni navodu jak postupovat

  Luky - Bře 05, 2014 | Odpovědět


Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus