Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

0 Odpovědi

soft klavesnice

Na dotaz: 1346 zobrazení , ,
OS Android

Dobrý den,

Mám Lenovo A660, AAndroid 4.0.2 a jsem s nim zatím velmi spokojen.  Tlf dorazil ze zahraničí, naštěstí měl menu v angličtině, a šel snadno přepnout do cz.

 

Jen při psaní na sw klávesnici nevidím nápovědné texty. na google play jsem hledal ten slovník  k tomu, ale marně. Namísto toho jsme našel celou řadu zajímavých klávesnic, které slibovaly i ten český našeptávač.

 

A teď ten problém :   jakoukoliv klávesnici si vyberu k instalaci (

Hacker’s Keyboard

a ještě jednu, si už nepamatuju

(

Proběhne stažení, instalace, reset telefonu (spíše to vypadá jako pád OS) , a klávesnice nikde. pokud kouknu do google play,  je tam opět uvedena jako nenainstalována, ve správci aplikací ji nevidím ani mezi staženými, ani mezi běžícími, prostě nikde)

Telefon je zatím bez nějakých zásahů (rootování a podobně), ovšem těžko říct, co s tím dělali v tchajwanu před odesláním. Našel jsem v tom např. aplikaci superuser, která mi dovoluje na požádání převzít práva roota, tak nevím.

Jo a  ještě jedna zajímavost, ta mne taky nedzvedla obočí .. android keyboard , kterej tam běží, žere 18MB. to  mi přijde podivuhodně dost. Ale mam androida chvili, prd o tom vim, tak možná je to “akorát”

Tak abych se dostal k tomu dotazu :  má někdo z vás představu, proč ta moje cihla nechce jinou klavesnici ? nebo : jak dodat té původní našeptávací slovník ?

 

Předem díky

 Milan 

Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus