Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

4 Odpovědi

Problém s přehráváčem hudby v OS Android 4.0 ICS na HTC EVO 3D

Na dotaz: 2520 zobrazení OS Android, Smartphony

Dobrý den,

chci se zeptat, čím to je, nejlépe jak to napravit, aby se mi neustále neodpojovala micro sd karta ze zařízení, i přesto že je stále zasunutá v zařízení a ani se sní nehýbalo. Včera jsem si zaktualizoval software v HTC EVO 3D na nový Android 4.0ICS a pomalu začínám litovat, protože mam ho den a takhle mě zklamává. Z ničeho nic se mi prostě nezobrazí knihovna s hudbou, kterou mam na micro sd i přesto, že jsem 15 min před znovu spuštění přehrávače, tak poslouchal hudbu z micro sd, poté jsem vipnul přehrávač a když jsem si chtěl opět pustit hudbu, tak mě mobil překvapil s hláškou, že není nalezena žádná hudba a mam vybrat nějakou knihovnu, tak když se dostanu do knihovny, tak tam není nic. Nejdřív jsem si myslel, že hold to bylo jen jednou a řešil jsem to zasunutím a vysunutím usb kabelo do a z Pc, jen aby se znovu připojila karta, jenže pak mě to překvapilo podruhé a to po vysunutí z nabíječky, tak jsem tentokrát zkusil vypnout a zapnout mobil a ona se načetla, jenže karta se mi během dne znovu nenačetla asi 5x a to mě už dohnalo k šílenství a to nejde abych 10x za den vypínal a zapínal mobil. A nejhorší je že v předchozím OS to vše fungovalo jak má a s ničím podobným jsem se tam nesetkal, tak je možný, že jsem zase oběvil nějakou chybičku v OS na kterou asi zase vyvinete nějaký opravný balíček, alespoň v to doufám a pokud je to něčím jiným, tak moc a moc prosím o radu co s tím. 

*(omlouvám se za gramatiku :))

Děkuji.

4 Odpovědi

 1. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Omlouvam se, ze tak uplne nemam odpoved na Tvuj dotaz, rad bych se zeptal spise ja Tebe. Kde jsi prisel k aktualizaci? Je oficialni?

  Daag - Čvn 30, 2012 | Odpovědět

  • 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

   Ano, aktualizace už byla oficiálně vydána.

   Jáchym - Čvn 30, 2012 | Odpovědět

 2. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Tohle se mi jednou stalo i s Gingerbreadem, ale chyba pak záhadně zmizela. Dodnes nevím, co je přesně příčinou (ale řekl bych, že je to spíš chyba softwarová než hardwarová). Zkoušel jste použít jinou microSD kartu? Možností je taky tovární nastavení a pokud se to tím nevyřeší, tak zkusit reklamaci.

  Jáchym - Čvn 30, 2012 | Odpovědět

 3. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Hele postni APP list, ja aktualizoval a nedela mi to… Ted jsem cetl na jednom forku, ze je to obcas typem karty…

  Daag - Čvc 01, 2012 | Odpovědět


Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus