Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

7 Odpovědi

Přeinstalace softwaru

Na dotaz: 10455 zobrazení OS Android

Kde najdu aplikaci na přeinstalování softwaru?

7 Odpovědi

 1. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Co přesně myslíte přeinstalováním softwaru? Pokud se jedná o obnovení továrního nastavení (tj. dojde ke smazání všech dat a telefon bude jako při prvním spuštění), tak k tomu není potřeba žádná aplikace.

  Stačí najít příslušnou možnost v Nastavení telefonu. Bohužel každý výrobce schová přílušné tlačítko někam jinam, ale často to bývá třeba v menu “Zálohování a obnovení” nebo “Ůložiště”.

  Pokud byste danou volbu nenašla, zkuste napsat přesný typ vašeho telefonu.

  Jáchym - Srp 05, 2013 | Odpovědět

  • 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

   Mám HTC wildfire S, a byla jsem ve vodafonu kvůli problému se zhasínáním obrazovky a zamykacím tlačítkem.

   Když mi někdo volá tak se mi mobil někdy nerozsvítí, slyším že zvoní ale nevím kdo volá a nemůžu to zvednout. Dále, když mi někdo zavolá tak poté, co dám mobil z ucha pryč se obrazovka nerožne, tudíž nemůžu ukončit hovor já, ale musí to udělat ten co mi volal. Tenhle problém je jenom pokud někdo volá mě. Pokud volám já tak obrazovka nezhasne ani když mám mobil přiložený u ucha. A někdy se mi rozžně později mobil když zmáčknu tlačítko pro odemknutí mobilu trvá to někdy i 10s.

   No a tak ten pán mi řekl, že to může být softwarová chyba, že na to existuje program, který stáhnu na HTC marketu a nebo je zabudovaný v mobilu. Ale já ho tam nemám, protože je do těhle mobilů ještě nedávali. Řekl mi, že se to dělá nějak přes počítač s tím programem. Ale já nevím, kde ho tady najít.

   kamulka11 - Srp 05, 2013 | Odpovědět

   • 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

    A telefon už není v záruce?

    To s tou aplikací opravdu nechápu. Zkusil bych obnovení továrního nastavení, jak jsem popisoval výše. Ale nezapomeňte, že tím přijdete o veškerá data.

    Jáchym - Srp 05, 2013 | Odpovědět

 2. -1 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  ako myslite presinstalovat? aky mobil?

  pato - Srp 05, 2013 | Odpovědět

  • 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

   Odpověď vysvětlena výše 🙂

   kamulka11 - Srp 05, 2013 | Odpovědět

 3. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  DOBRÝ DEN CHCU SE ZEPTAT KDYŽ MĚ NĚKDO VOLA TAK SE MOBIL NĚKDY NEROZSVITI SLYŠIM ŽE ZVONÍ ALE NEVIM KDO MI VOLA A NEMUŽU TO ZVEDNOUT.DALE KDYŽ MI NĚKDO VOLA TAK POTE,CO DAM MOBIL Z UCHA PRYČ SE OBRAZOVKA NEROŽNE,TUDIŠ NEMUŽU UKONČIT HOVOR JA ALE MUSI TO UDELAT TEN KDO ME VOLA,TENHLE PROBLEM JE JENOM POKUT NĚKDO VOLA MĚ.POKUT VOLAM JA TAK OBRAZOVKA ZHASNE ANI KDYŽ MAM MOBIL PŘILOŽENY U UCHA.A NĚKDY SE MI ROZŽNE POZDEJI MOBIL KDYŽ ZMAČKNU TLAČITKO PRO ODEMKNUTÍ MOBILU TRVA TO NĚKDY I 10 S.SOFTWAR JE OBNOVENI TO TOVARNIHO NASTAVENI I NA DÁLE TO MA TI PROBLEMY. MAM MOBIL SONY XPERIA Z. MODEL C6603.

  MATES - Led 06, 2014 | Odpovědět

 4. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Dobrý den, chci se zeptat, jak mám přehrát android 2.3.6 na mém tel. Huawei G300, číslo sestavení U8815-51v100R001c346B900. Jde mi o to, že po přehrání na tady tuto verzi z verze 4.0.0 mi přestala fungovat 3G síť. Telefon je stále v záruce ale nevím, jestli jsem záruku po přehráni na verzi 2.3.6 neztratil. Moc děkuji za radu

  Marek Sleczka - Bře 04, 2014 | Odpovědět


Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus