Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

11 Odpovědi

Po aktualizaci Samsung S2 pořád padá uživatelské prostředí (cca. po 3s)

Na dotaz: 7694 zobrazení , , , ,
OS Android

Aktualizoval se mi systém na verzi 4.1.2. Poté jsem si na plochu přidal widget kalendáře a od té doby mi cca. každé tři vteřiny spadne uživatelské prostředí (hláška: D. str. TouchWiz se zastavila).

11 Odpovědi

 1. +5 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Nepřidávejte si na plochu kalendář s měsíčním náhledem. Když se Vám to podaří musíte v aplikacích smazat vlastní data programu TouchWiz a pak si udělat plochu znovu, jinak bude TouchWiz pořád padat.

  Michal Polic - Úno 24, 2013 | Odpovědět

  • +1 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

   Jak mám prosím tě smazat ta data TouchWïz? děkuji

   Tom - Dub 10, 2013 | Odpovědět

   • +3 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

    Stáhněte si horní lištu, zde se dostanete do nastavení, poté Správa aplikací, “Vše” a tam se dá najít ten TouchWiz a je tam možnost smazat data.

    nickator - Dub 10, 2013 | Odpovědět

    • 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

     prosím tě,moc tomu nerozumím, mám stejný problém s D.str.TouchWiz se zastavila mám SII ale když dám správce aplikací tak VŠE se mi neotevře protože je prázdné ( nejspíš) nevíte někdo co s tím?

     David - Čvn 12, 2013 | Odpovědět

  • +1 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

   Dobrý den, tak měl jsem tu samou chybu minulý týden, jaksi jsem se dopracoval ke stejnému postupu tj. vymazání dat TouchWiz. Netušil jsem, že díky kalendáři dochází k této chybě. Nicméně dnes ráno opět stejný problém, tentokrát již nic nepomáhá, nedostanu se z úvodní obrazovky abych odkontroloval, zda nemám otevřený měsíčná kalendář na některé ze stránek. Po vymazání paměti TW se změnila uvodní obrazovka a co obsahuje těch dalších šest, to nevím. Nepomáhají restarty ani mazání paměti. Nevíte co s tím?

   janchodec - Dub 30, 2013 | Odpovědět

 2. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Odpověděl jste si v podstatě sám. Jedná se o to, že kalendář není pravděpodobně uzpůsobený novějšímu systému a bylo by dobré jej aktualizovat.

  Můžete nám říci, zda se jedná o oficiální update? A pokud ano, u koho máte brandovaný telefon?

  Martin Polický - Úno 25, 2013 | Odpovědět

 3. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Jedná se o oficiální update a telefon (pokud jsem dobře pochopil výraz brandovaný) není. Prostředí by mělo být normální, neupravené žádným operátorem nebo prodejcem. Telefon byl koupen z alza.cz. Jinak kalendář se s updatem změnil také, proto si myslím, že toto není chyba jen mého telefonu, ale celkově tohoto updatu. Řešení jsem našel v anglických fórech, takže tento problém neřeším sám.

  Michal Polic - Úno 25, 2013 | Odpovědět

 4. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Mam stejny problemem s moji S2. Nainstaloval jsem ofic.upgrade firmwaru a po pridani kalendare na plochu, dokola vyskakuje chyba str.d.TouchWiz. Dost to zatezuje baterii (po 1 dni je temer vybita). Jedina moznost je, jak uz bylo napsano, vymazat data z TouchWiz a odebrat kalendar z plochy. Telefon brandovany neni.

  pasty - Dub 12, 2013 | Odpovědět

 5. -1 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  ahoj, mám stejný problém akorát že když dám vymazat data tak se vlastně nic nestane. A hlášení se mi objeví znova a znova a znova. Asi otevřu okno a koupím si NOKII 🙂

  josh.cooper - Lis 18, 2013 | Odpovědět

 6. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  zdravím všechny,dle návodu se mě chyba povedla odstranit-doufám,že na dobro(.-

  ferda - Pro 28, 2013 | Odpovědět

 7. +1 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Poradil by mi někdo prosím, po displeji mi stále běhá D.str.Touch wiz, ale teď jsem se dotala do nastavení, ale aplikaci s názvem D.str.Touchwiz tam nemám, tak co mám vymazat, aby to přestalo?

  Sandra - Bře 19, 2014 | Odpovědět


Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus