Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

2 Odpovědi

Oranzova kulicka s kruhem

Na dotaz: 845 zobrazení , ,
OS Android

Ahoj,

prosim o radu nebo konzultaci. Jsem v tom absolutni novacek, je to muj prvni dotykovy mobil a se vsim se teprve seznamuji. Mozna ani nejde o problem, mozna o blbost, nevim.

Probuzeni ze spanku mam nastaveno tazenim (posunem prstu). Najednou se mi tam zacala zobrazovat letajici oranzova kulicka s kruhem. Absolutne netusim co to je. Muzete mi nekdo poradit, co to je? Resp. zda to k necemu je, nebo zda je nutne to vypnout a kde?

Upresneni.
Ta kulicka s kruhem ale pro pretazeni zmizi a system funguje normalne. Po uspani, kdyz ho castecne ozivym, tak tam opet je.

Mockrat dekuji za vasi ochotu.

Mira

2 Odpovědi

 1. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Upresneni.
  Ta kulicka s kruhem ale pro pretazeni zmizi a system funguje normalne. Po uspani, kdyz ho castecne ozivym, tak tam opet je.

  Miress H - Led 06, 2014 | Odpovědět

 2. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  No, nevím jestli si nějaký výrobce podobným způsobem modifikoval zamykání, ale nejspíš to je něco jako holo* lockscreen (zamykací obrazovka). Jestli to nějak neovlivňuje chod systému, nebo opravdu nevypadá jako nějaká chyba, asi bych se toho nijak nebál.
  A jestli se ti ona oranžová bublina nelíbí, na google play je sposta alternativ zamykacích obrazovek (např. Holo lockscreen, apod.)

  Tomáš Kučera - Srp 04, 2014 | Odpovědět


Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus