Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

4 Odpovědi

Historie telefonu a diagnostika

Na dotaz: 4984 zobrazení OS Android

Dobrý den, rád bych se zeptal, lze-li zjistit historii telefonu s nainstalovaným androidem – třeba první uvedení do provozu a diagnostika samotného přístroje.

V podstatě jde o to, mám-li při koupi použitého mobilu s androidem možnost rychle ověřit údaje uváděné prodávajícím (stáří, doba používání, CZ distribuce apod.). A existuje už něco takového jako “přetáčení tachometru” prostě “omlazování” mobilů?

Velmi děkuji za odpověď.

4 Odpovědi

 1. +3 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Cituji z FB:

  “klasicke servisni menu da se tam vzlovit kolik je odvolano atd, ale historii app/ek/ se bez rootu prav rootu asi zjistit neda ..tovarni nastaveni smaze cache /myslim ze se nazyva Dalek cache/ takze za me si myslim nezjistitelne ”

  *#*#3424#*#*

  Petr Houška - Bře 06, 2013 | Odpovědět

 2. +1 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  pokud byl uživatel zkušený, tak to zjistit nelze, hlavně v dnešní době na tom moc nezáleží, pokud nekupuješ nový v obchodě, tak se vystavuješ riziku. Je lepší kupovat nový telefon, určitě se to vyplatí (záruka,původ), Osobně mám třeba samsung z Francie(šedivka) a jsem spokojený, byl levnější a je na něj záruka od prodejce.

  Michal - Bře 06, 2013 | Odpovědět

 3. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Ne vážně to byla funglovka zabalená v krabičce, android je v tomto skvělý. Něco jako byly doby, že nokie měly stejné ovládání, tak teď má stejné (až na drobné úpravy výrobců) ovládání každý telefon z androidem. Je jasné, že šedivku musíte zase koupit u toho prodejce, co se tím živí déle. Policie nemá důvod blokovat telefony, pokud fakt nejsou kradené, ale ono není těžké změnit imei telefonu, sám to neumím, ale vím kdo jo a jde to.

  Michal - Bře 06, 2013 | Odpovědět


Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus