Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

2 Odpovědi

Android VS propojení s autorádiem

Na dotaz: 3126 zobrazení , ,
OS Android

Dobrý den, mám dotaz. Autorádio se mi samo připojuje přes bluetooth k telefonu Samsung Galaxy SII. Vše v pořádku. Jen mám jeden problém. Používám navigaci NAVIGON. Pokud se mi propojí a poslouchám rádio, není slyšet navigování, pokud nepřepnu na rádiu hlasový výstup přes bluetooth. Pak ovšem zase nejde rádio…Myslel jsem že to nejde jinak udělat, jelikož se takto choval i SKYPE, nicméně po aktualizaci skype /i Viber/ již se skype chová tak, že při použití skype se přeruší rádio a přes PHONO je slyšet skype – stejně tak jako handsfree…Ostatní zvukové výstupy z telefonu jsou ovšem slyšet jen v případě, že přepnu na rádiu na bluetooth. Myslel jsem že je to věc autorádia, ale když změnil chování skype, zřejmě se to dá nějak nastavit přímo v telefonu. Prosím tedy o radu, jak nastavit, případně za pomoci jaké aplikace nastavit, aby všechny zvuky z telefonu šli přes kanál PHONE, stejně tak jako HF, nebo skype, nebo Viber.  Předem moc děkuji

2 Odpovědi

  1. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

    Jak jste sám řekl, je to věc dané aplikace. Nejsem si jist, zda Navigon toto umí. Používám Sygic, ale s BT HF zkušenosti nemám. Zkoušel jste něco hledat přes Google?

    Martin Polický - Bře 20, 2013 | Odpovědět

  2. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

    Ano, zkoušel jsem i hledat nějaký program, který třeba umí ovládat hlasové výstupy z různých programů. Myslím, že to musí nějak jít, jelikož po aktualizaci /přechod na android 404/ se začal skype i viber takto chovat a nejsem i jistý, zda automaticky při přechodu na nový android se aktualizují i tyto dva programy a že by zrovna toto tam změnili. Prosím tedy, pokud by s tímto měl někdo zkušenost, aby zde napsal….děkuji moc….

    offices - Bře 21, 2013 | Odpovědět


Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus