Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

4 Odpovědi

Android si “dělá co chce”

Na dotaz: 2758 zobrazení OS Android

Dobrý den,

mám nový tablet (můj první) s Android 4.1. Omluvte možná můj hloupý dotaz, ale nevím co s tím. Při otevírání různých aplikací je opouštím šipkou zpět. Všechny aplikace jakoby zůstávají otevřené na pozadí. Po chvíli se jakoby tablet sekl, začne si dělat co chce, přepínat mezi jednotlivými aplikacemi, klikat uvnitř na různé věci – např. přesunul meil do spamů, přibližuje fotografie atd. Stane se neovladatelným a stále kliká na nové a nové věci.

Prosím, co dělám špatně a jak na to?

Předem moooc děkuji.

I.

4 Odpovědi

 1. +1 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Dobrý den, odhadoval bych to na problém s dotykovým displejem. Jak často se tato závada objevuje? Neměla jste při používání tabletu mokré či vlhké prsty?

  Jáchym Šlik (AndroidMarket.cz) - Led 04, 2014 | Odpovědět

 2. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Závada se nyní objeví při každém zapnutí, vždy po chvíli běhu začne tento problém. Někdy i když se zrovna displeje nedotýkám – např. rozklikla jsem menu a po chvilce se sama rozklikla aplikace. Pomůže jen natvrdo vypnout tablet. Ruce jsem měla vždy suché.

  Ivana - Led 04, 2014 | Odpovědět

  • 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

   V Nastavení můžete zkusit provést obnovení do továrního nastavení, čímž přijdete o všechna osobní data z tabletu! Ale obávám se, že půjde spíše o vadu dotykového displeje. Pokud tedy nepomůže obnovení softwaru, odneste tablet na reklamaci.

   Jáchym Šlik (AndroidMarket.cz) - Led 04, 2014 | Odpovědět

 3. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Tak něco podobného mi začal dělat mobil, jedná se o HTC ONE S, obnovení do továrního nastavení nepomoho. Nemůže to být vir?

  Tomáš - Bře 29, 2014 | Odpovědět


Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus