Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

3 Odpovědi

Nefunkční wifi (vs. aktualizace) SGMini

Na dotaz: 1965 zobrazení OS Android

Zdravím,

mám další problém pořídil jsem mamce Samsung galaxy mini a mám proglém s tím, že se strašně často nepřipojuje na wifi, síť je normálně dostupná, ale SGM mi píše, že není. Když to 2x vypnu a zapnu, tak se najednou “z ničeho nic” přihlásí.

Máte s tím někdo také zkušenost, popřípadě co s tím?

Nemůže s tím souviset i aktualizace, kterou mi nabídnul software, který jsem nainstaloval po koupi, ale když jsem se jí pokusil nainstalovat nahlásilo to neznámou chybu.

Za jakékoliv info děkuji.

3 Odpovědi

 1. +1 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Ano, ona neznámá chyba by to teoreticky být mohla. Zkuste obnovit telefon do továrního nastavení, to by teoreticky pomoci mohlo.

  Petr Houška - Čvn 03, 2012 | Odpovědět

 2. -1 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  To nepomohlo…

  Daag - Čvn 03, 2012 | Odpovědět

  • 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

   dobrý den, tak jak jste to vyřešil? Mám ten samý problém…normálně jsem se kdekoliv na wifi připojila, teď mi funguje jen připojení od operátora (vodafone) a wifi do a nefunkční, minule v hospě jsem se ale připojila, na dalších 2 místech ne. Máme zabezpečení WPA/WPA2. Doted ale byla wifi funkční, teď se mi ukazuje, že je připojen, síla signálu vynikající, rychlost mi to taky ukáže, ale problém je když kliknu v Opeře na jakoukoliv stránku, ukáže se chybová hláška, že mám zkontrolovat nastavení…a to jsem dělala už milionkrát…smazala jsem uloženou síť, nastavila wifi znovu…a nic:-( poradíte???

   Nean - Pro 22, 2012 | Odpovědět


Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus