Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

1 Odpovědi

Tablet – hry na facebooku

Na dotaz: 5396 zobrazení Hry

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Koupila jsme si nový tablet a nejedou mi tam hry na facebooku, chtěla jsem se zeptat jestli byste mi neporadili, co dělat, aby mi jeli. Předem moc děkuji za odpověď.

1 Odpovědi

 1. +1 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Dobrý den, pravděpodobně nemáte nainstalovaný flash player, který stáhnete zde: http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html

  Scrollujte až téměř na konec stránky, kde začínají seznamy „Flash Player for Android 4.0 archives“ a „Flash Player for Android 2.x and 3.x archives“

  Podle verze Androidu ve vašem telefonu si stáhněte daný soubor v nejnovější verzi, pokud máte Android 4.1 Jelly Bean, stáhněte si verzi Flash Playeru pro Android 4.0.

  Stáhne se vám .APK soubor, pokud ho budete stahovat přes tablet, stahování můžete sledovat v rozbalovací liště, po jeho stažení na něj klikněte a nainstalujte (musíte mít povolené instalace z neznámých zdrojů, to si aktivujete v nastavení tabletu). Pokud stahuejte přes PC, musíte stáhlé .APK nakopírovat do tabletu a v něm jej otevřít a nainstalovat. Pokud instalace neproběhne, zrestartujte zařízení a zkuste znovu.

  Martin Polický - Bře 08, 2013 | Odpovědět


Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus