Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

8 Odpovědi

Stáhnuté aplikace z Google play nejdou po instalaci spustit

Na dotaz: 6289 zobrazení Google Play

Potřebuji radu,mám Samsung Galaxy S6810 Fame a po instalaci z Google play nejdou tyto spustit,Nevím,kde mám co špatně nastavené.Můžete mi někdo poradit,proč to nejde?Zkoušela jsem instalovat navigaci zdarma a pak na zkoušku nějakou hru…

8 Odpovědi

 1. +1 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Mohla byste byt prosim presnejsi a presne popsat co vam nefunguje a jak se to projevuje…

  George76 - Čvc 26, 2013 | Odpovědět

 2. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Stáhla jsem si Z Google Play navigaci zdarma,normálně se mi nainstalovala ale když na ní kliknu aby se otevřela,tak to jen problikne a nespustí se.To samé u té hry.Začala se otevírat,napsalo to nová hra akdyž jsem jí zadala,tak to probliklo a vypadlo.

  Vlasta - Čvc 29, 2013 | Odpovědět

  • +1 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

   Takto pres poradnu muzu doporucit jedine provedeni obnoveni tovarniho nastaveni. Telefon se dostane do stavu jako by byl novy. Pak bych zkusil neco naistalovat a spustit, jestli se chyba bude projevovat.

   Obnoveni tovarniho nastaveni vam smaze vsechny vami nainstalovane aplikace (to by asi nevadilo), nastaveni a telefonni seznam.
   Funkci najdete v nastaveni: http://www.mobiada.com/how-to-reset-to-factory-data-on-any-android-phone/

   George76 - Čvc 30, 2013 | Odpovědět

 3. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  No,to právě nemůžu,mobil mám nový cca 1 měsíc a koupila jsem ho v ČR ale je z EU a kdybych tam dala tovární nastavení,tak by mi zmizela čeština…Ale je zvláštní,že když jsem si nainstalovala Antivirus AVG ,tak ten normálně pracuje a funguje…

  Vlasta - Čvc 31, 2013 | Odpovědět

  • +1 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

   a proc by vam mela zmizet cestine?

   George76 - Čvc 31, 2013 | Odpovědět

 4. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Protože tento mobil byl určen do Maďarska,hodně se všude o tom píše,pokud máte mobil z EU není tam čeština a ta se tam dodatečně nahrává.Pokud bych tento mobil dala to továrního nastavení,tak mi čeština automaticky zmizí.Na to jsem byla upozorněna.Tyto mobily ale vyjdou o cca 2000Kč levněji…Ale pokud mi funguje jedna z nainstalovaných aplikací,chyba bude jinde.Jen nevím kde,Jsem čerstvý majitel androidu.Do teď jsem měla klasiku mobil,bez OS..:-)

  Vlasta - Čvc 31, 2013 | Odpovědět

  • 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

   Pokud budu kecat, at me prosim nekdo opravi.

   Tohle je IMHO blbost. Cestine je primo soucasti androidu (od verze 1.6) a neda se nejak jednoduse “donahrat”. Vyrobce samozrejme muze jazykovy balicek odstranit a pak nebude ve vyberu jazyku v nastaveni. Pokud je v nastaveni na vyber cestina, mela by tam zustat i po obnoveni tovarniho nastaveni.

   George76 - Čvc 31, 2013 | Odpovědět

 5. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Tady přeposílám text přímo d firmy Mobil-bar od které jem mobil kupovala:
  Dovozové mobilní telefony (EU distribuce):
  Tento mobilní telefon byl výrobcem určen pro jiný trh, než pro trh České republiky. Jedná se o telefony pocházející především ze zemí EU jako je Polsko, Neměcko, Itálie, Maďarsko apod. V tomto mobilním telefonu je provedena úprava software, tak aby byl mobilní telefon v českém jazyce. Dovozové mobilní telefony se reklamují pouze u prodejce, u kterého bylo zboží zakoupeno, a dále se reklamované zboží zasílá do zahraničního servisního střediska k opravě nebo dokončení opravy (né vždy o této situaci musí být zákazník/objednavatel reklamace vyrozumněn). Při aktualizaci nebo přehrání softwaru uživatelem může dojít na mobilním telefonu k nastevní do továrního nastavení, kde není český jazyk. Mobilní telefon může obsahovat menu nebo logo na krytech zahraničního operátora.

  Přímo to tam píšou,že bych přišla o český jazyk.

  Vlasta - Srp 01, 2013 | Odpovědět


Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus