Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

4 Odpovědi

problém se stahováním

Na dotaz: 3676 zobrazení , ,
Aplikace, Google Play, OS Android

dobrý den, mám problém se stahováním aktualizací nebo aplikací z google play pomocí mobilního internetu. Pomocí wifi vše funguje bez problému ale při zapnutí mobilního internetu se mi nestahuje vůbec nic z obchodu ani například prilohy z gmailu. Uz jsem prošel kde co ale řešení jsem zatím nenašel poradí někdo? Mam Samsung galaxy s III. Diky.

4 Odpovědi

 1. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Dobrý den, zavolejte si na operátora a nechte si poslat konfigurační sms. Pravděpodobně nemáte nastavené připojení.

  Martin Polický - Dub 03, 2013 | Odpovědět

  • 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

   Pokud bych neměl nastavené připojení, tak by mi nejel mobilní internet vůbec, ne? Mě mobilní internet jako takový normálně jede, stahuju RSS, koukám na weby, maily, všechno, jenom nedokážu stáhnout přílohu, aplikaci nebo aktualizaci z marketu a tak…

   Draken - Dub 04, 2013 | Odpovědět

   • 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

    Ano, to by vám to nejelo vůbec. Že vám to jede částečně, to sem z prvního příspěvku nevyčetl. Těžko říct, na chybu operátora to nevypadá, spíše SW poblém. Google play může občas blbnout, stahování příloh může být chybně nastaveným klientem. Vyzkoušejte jiného klienta, popř. udělejte reset do továrního nastavení, popř. wipe. To by snad mohlo pomoci.

    Martin Polický - Dub 05, 2013 | Odpovědět

   • 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

    zni to podivne, ale i tak se muze chovat chybna konfigurace pristupoveho bodu. mel jsem podobne problemy po auto konfiguraci. potom jsem nastaveni smazal a zadal rucne. ted jsem bez problemu.

    George76 - Dub 06, 2013 | Odpovědět


Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus