Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

1 Odpovědi

Problém s google play u tabletu YARVIK TAB467 Zetta

Na dotaz: 2548 zobrazení , ,
Google Play, Tablety

Dobrý den, chtěl jsem se zaptat. Ohledně mého tabletu (Yarvik TAB467 Zetta). Na heurece jsem si projížděl recenze a naraizi jsem na jednu týkající se obchodu google play , jeden uživatel psal, že je dobře, že má android obchod (nebo teď už google play), ne jen GetJar, dále další uživattel píše, že byl problém s google play (nešli stáhnout žádné aplikace, což ani mě a že to vyřešila tím, že tablet dala “zpět na tovární nastavení systému“). Jenže je problém, že já obchod g.play na svém tabletu vůbec nemám… Chtěl jsem se zeptat jakto, že ostatním uživatelům g.play jde a mě z něj nejde nic stáhnout? A nebo jak se tablet vrátí zpět na tovární nastavení systému.??

Děkuji předem za odpověď…

1 Odpovědi

  1. +1 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

    Každé android zařízení má možnost vlastní reinstalace rom (buď přes nastavení -> obnovit tovární nastavení; nebo přes servisní menu, ale to je na každém zařízení jiné, v podstatě najede před bootem systému). Každopádně pokud je zařízení jednou s GP a podruhé né, záleží na prodejci. Když prodejce doplní o vlastní ROM (poupraví základní verzi systému) tak GP má, ale ten kdo to nechá od výrobce GP mít nemusí. Pokud to tam nemáš, tak tovární nastavení NEPOMŮŽE (teda pokud tam nemáš od výrobce ROOT a neodinstaloval sis GP).
    Problém se stažením APP z GP je hlavně protože takové NoName tablety moc nemají podporu APP (tvůrci aplikace pro dané zařízení neuvolní).
    Řešení jsou dvě. Vlastní ROM a nebo alternativní obchody.

    Daag - Pro 26, 2012 | Odpovědět


Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus