Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

4 Odpovědi

Poweramp – Instalační chyba

Na dotaz: 2804 zobrazení ,
Aplikace, Google Play

Zdravím,

dnes mi vyjela aktualizace na Poweramp (Hudební přehrávač), dal jsem aktualizovat, ale aktualizaci jsem zrušil v půlce, protože mi spadl mobil a vypadla baterka (čistil jsem ho). Poweramp se odinstaloval, ale jakmile ho chci nainstalovat znovu, chvilku se instalace načítá a pak mi vyskočí tabulka : ‘NEDOSTATEK MÍSTA’ ve které je napsáno následující – ‘Poweramp se nepodařilo nainstalovat. Odstraňte některé položky a opakujte akci.’ . . Místa mám volného hodně, ale pořád ne a ne se nainstalovat. Zkoušel jsem i pročistit telefon, všelijaké čističe, ukončit vše v ZDBoxu, nic nepomohlo..Dokázal by někdo pomoct prosím ?
Děkuji za jakoukoliv radu.

4 Odpovědi

 1. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  A zkoušel jste nainstalovat jinou aplikaci než Poweramp?

  Jáchym - Srp 11, 2013 | Odpovědět

 2. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Ano, zkoušel, to mi jde, jen u toho Powerampu mi to hlásí furt chybu.

  Michal Kulina - Srp 11, 2013 | Odpovědět

 3. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Poweramp take pouzivam, podobny problem jsem neresil. Ale zkusil bych projit pamet zarizeni a zkusit pohledat slozky s powerampem a ty bych smazal. Pokud ma telefon root, zkusil bych i projit systemove slozky, treba zustalo neco i tam. Nechci byt poslem spatnych zprav, ale reset do tovarniho nastaveni by to urcite vyresil.

  Martin Polický - Srp 11, 2013 | Odpovědět

 4. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Předpokládám, že teď máte v mobilu funkční nainstalovaný PowerAmp? Pokud ano, zkuste ho odinstalovat a pak zase nainstalovat. Případně si projděte seznam aplikací, jestli tam není něco jako “com.maxmpz.audioplayer” a pokud ano, tak to je ta pokažená instalace.

  Libor F - Srp 12, 2013 | Odpovědět


Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus