Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

9 Odpovědi

Nevyžádané platby z platební karty

Na dotaz: 7500 zobrazení , , ,
Google Play

9 Odpovědi

 1. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Dobrý den, v lednu jsme synovi stahovali z android marketu jednu hru. Platbu jsme provedli z naší platební karty. Nyní jsme zjistili, že během dalších dvou měsíců došlo ke stažení několika her, platba za ně byla stažena z našeho účtu, aniž bychom s tím souhlasili, syn prý neví, že něco kupoval, číslo naší karty jsme mu nepůjčovali.Toto jsme zjistili až při důkladném prostudování výpisu z našeho účtu. Můžete nám s tímto problémem pomoci? Kartu jsme zablokovali, ale nepřeji si, aby z ní odcházeli peníze za něco, co si nekupuji a s čím nesouhlasím!!! Marcela Bláhová

  Marcela Bláhová - Bře 09, 2012 | Odpovědět

 2. +6 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Dobrý den,
  pokud číslo karty zadáte do Android marketu/Google Play při prvním nákupu, není nutné ho při dalším nákupu zadávat znovu. Nechci nikoho podezřívat, ale někdo si z Google účtu vašeho syna zakoupil další hru, případně provedl nákup placených položek v nějaké už stažené hře.

  Jáchym Šlik - Bře 09, 2012 | Odpovědět

 3. -1 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  stahoval… karta tam opravdu zůstane zadána.

  Hanzlik Michal - Bře 09, 2012 | Odpovědět

 4. +1 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Dobrý den,
  předně je nutné ověřit, zda šlo opravdu o platby z Android Marketu. To lze zjistit buďto z výpisu anebo snadněji skrze gmail přiřazený k telefonu. Na něj by se totiž po každé platbě měl odeslat email se zaplacenou částkou a tak podobně.

  Pokud jde o platby z Android Marketu, tak je jisté, že je musel Váš syn nebo někdo jiný (třeba kamarád, co já vím) opravdu provést. Telefon sám od sebe (ani při infekci virem) nemůže bez vědomí uživatele nic zaplatit (tedy možná nějak možná, ale NIKDY jsem o takovém případu nečetl).

  //Příště přídpadně dávejte dotaz přímo do formuláře na otázku a ne do Odpovědi, děkuji.

  Petr Houška - Bře 09, 2012 | Odpovědět

 5. +7 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  V ANdroidmarketu se platí přes kartu registrovanou v Google wallet(peněženka) ke Google účtu. Pokud jste jednou kartu registrovali a je platná, tak s ní může ten, kdo má přístup k ůčtu Google platit na Android marketu kdykoliv. Na Google wallet si můžete zkontrolovat historii plateb a také vymazat zaregistrovanou kartu – nemusíte ji blokovat v bance.

  Petr Svoboda - Bře 09, 2012 | Odpovědět

  • -1 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

   Nechápu, proč záporné hlasy? Jsou to zásady plateb Googlu a ne moje nebo kolegy nade mnou. Pokud s odpovědí někdo nesouhlasí, ať uvede jiný názor. Ale dávat za to mínus?

   Petr Svoboda - Bře 19, 2012 | Odpovědět

 6. +1 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  kdyby blbost nadnasela…

  George76 - Lis 01, 2012 | Odpovědět

 7. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Dobrý den, mám podobný problém. Zaplatila jsem synovi ze své plat.karty hru a jak pisete číslo karty vc všech kódu je tam uloženo. Stačí jen klikat a koupi cokoli. Zkoušela jsem hledat, kde vymazat údaje o platební kartě, ale na google walet jsem to nenašla….jsem Mozna slepá….poradite…please?.

  katerina - Led 03, 2014 | Odpovědět

  • +1 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

   Dobrý den, otevřete Google Wallet (https://wallet.google.com) a vpravo kliknete na druhou kartu Payment methods. Měl by se objevit seznam přiřazených platebních karet s možností odebrání (remove).

   PS: Příště dotaz raději zadejte jako novou otázku, protože jinak velmi snadno zapadne.

   Jáchym Šlik (AndroidMarket.cz) - Led 04, 2014 | Odpovědět


Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus