Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

4 Odpovědi

HTC

Na dotaz: 2264 zobrazení Google Play

Dobrý den chtěla bych se zeptat,mám mobil HTC a jsem tam zaregistrovaná na Google Play ..Abych se dostala do Telefonu musela sem zadat Gesto,které se mi bohužel víckrát nebpovedlo zadat,tak mě to přesměrovala na Gmail a heslo,jenže menš problém je v tom že si nepamatuji ani Gmail ani to heslo,prosím nemohli by ste mi poradit jak se to dá zase dát do pořádku,strašn by ste mi s tím pomohli:)

Předem Děkuji 🙂

4 Odpovědi

 1. +5 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Již zde 1000x řešený problém……..

  Při zapínání podržte tlačítko zvuku dolů současně se stisknutým tlačítkem pro zapínání a vypínání telefonu. Poté se dostanete do BIOSu a zde zvolíte factory data reset.

  zollda - Čvc 29, 2013 | Odpovědět

 2. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Já tam to reset vůbec nemám napsaný ..://

  KrissKurková - Čvc 31, 2013 | Odpovědět

  • +1 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

   napiste prosim presny typ HTC.

   George76 - Čvc 31, 2013 | Odpovědět

 3. +4 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Odblokování takto zablokovaného telefonu je velmi jednoduché. Stačí se dostat do bootloaderu telefonu. Pro neznalé tento název zní děsivě, ale o nic nejde 🙂 Stačí úplně vypnout telefon, následně na telefonu držet tlačítko „hlasitost dolů“ a zároveň k tomu přidržet tlačítko „power,“ tedy tlačítko pro zapnutí. Po chvíli se objeví jednoduchá bílá obrazovka, která není doteková. V této obrazovce se hýbete pomocí tlačítek pro hlasitost – nahoru a dolů, a potvrzujete zapínacím tlačítkem. V této nabídce vyberete položku „Factory Reset,“ následně „Yes“ a telefon se vrátí do původního (továrního) nastavení. Váš telefon bude tedy jako po prvním zapnutí a co je hlavní, již nebude zablokován.

  Zdroj: http://www.htcfans.cz

  zollda - Srp 01, 2013 | Odpovědět


Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus