Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

6 Odpovědi

Samsung Galaxy tab 2 7.0 8gb přesunutí aplikací

Na dotaz: 8271 zobrazení , , , ,
Aplikace, Tablety

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, koupila jsem si tablet Samsung galaxy tab 2 7.0 8gb a stáhla jsem si pár aplikací a her, ale ani jedna nejde přesunout na externí kartu (Micro SD). Z toho jedna aplikace má skoro 2gb, takže z volných 4gb mám najednou jen 2. Proč nejdou přesouvat žádné aplikace? A není možné aplikace a hry instalovat rovnou na kartu? 

 

Dkěuji 

6 Odpovědi

 1. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  A ještě něco – to vážně ty původní aplikace a celkově systém zabere rovnou 4gb? Hned po zaputí jsem zjistila, že mám volnou paměť jen asi 4,32gb z původních osmi.

  Tůmička - Úno 27, 2013 | Odpovědět

 2. +1 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  • +1 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

   Díky, to už jsem četla, ale mě to nejde přesunout vůbec nikam.. prostě se to nainstaluje do tabletu a nazdar.. :/

   Tůmička - Úno 27, 2013 | Odpovědět

   • +1 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

    prostě se to nainstaluje do tabletu a nazdar … to je v “poradku”.

    Tablet ma uloziste 8GB. To je urcite (aspon to tak v 99% byva 😉 rozdeleno na dva dily. Prvni je urcen pro instalaci aplikaci a ukladani nastaveni atd. Druhy se pro system tvari jako SD karta (interni) a na nej lze presouvat aplikace, hry si na ni stahuji data, fotak tam uklada fotky atd. Moje zkusenost s tabletem a Androidem 4.1 rika, ze se aplikace samy presouvaji na SD kartu (u telefonu sem neco takoveho nepozoroval) – neni to vas pripad? Pak v nastaveni aplikace neni tlacitko “Presunout na SD”, ale “Presunout do tabletu”.

    Aplikace, ktera ma 2GB je urcite rozdelena na mensi cast aplikaci a vetsi cast data hry. Ty data se automaticky instaluji na SD kartu (ale bohuzel zase na interni).

    Aplikace na presun vam bez ROOTu nepomuze. A ROOT je potreba i pro zmenu nastaveni systemu tak, aby pro data primarne pouzival externi SD – cehoz myslim byste chtela docilit.

    Takze bud instalace admin prav (root) nebo se musite smirit s omezenim aplikaci pouze na velikost interni SD.

    George76 - Úno 27, 2013 | Odpovědět

    • 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

     Koukala jsem na to, zkoumala a ano – interní paměť má opravdu jakési dvě části – jednu do které se vše stahuje (aplikace, hry..) a druhou – interní SD kartu, ale nikde právě nevidím možnost přesunout to na tu interní SD kartu ani tu druhou možnost., i když to by můj problém stejně neřešilo. Šlo mi vyloženě o tu možnost přesunu na externí a toho tedy dosáhnu pomocí ROOTu..

     mě by stačila i ta interní paměť, kdyby nebyla zkrouhnutá. Myslela jsem, že když si kupuji 8gb tablet, tak budu mít k dispozici třeba 7, ale rozhodně by mě nenapadlo, že si operační systém atd vezme 4gb.. takže mám teď k dispozici pouze 4gb z původních osmi a to jsem tam ještě nic nedala 😀

     ale moc děkuji za odpověď 🙂 už jsem o poznání chytřejší

     Tůmička - Úno 27, 2013 | Odpovědět

 3. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  Ale zkusím tu aplikaci na přesun.. snad to pomůže 🙂

  Tůmička - Úno 27, 2013 | Odpovědět


Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus