Vítej, návštěvníku. Přihlásit se or Registrovat

4 Odpovědi

Samsung Galaxy Ace 2 – Problem s SD kartou

Na dotaz: 2727 zobrazení Aplikace, Hry, OS Android

Potřeboval bych pomoci s menším problémem. Paměť telefonu tzv. Usb pamět má 1,2gb + systémová pamět má 1gb.. Já pokud stáhnu aplikace z google play, tak se mi instalujou do systémové paměti a když dám ve správce aplikací přesun na sd kartu tak se mi aplikace přesune do usb paměti..Nechápu proč chtěl bych mít všechny aplikace na sd kartě, takhle zachvíli nebudu mít vůbec místo v paměti telefonu. Další problém když si stáhnu hru, tak některá hra chce po spušťení stáhnout update na vyšší verzi, jenže ten update je větší než mám velikost paměti telefonu tak jak udělat aby to šlo rovnou na sd kartu? Předem děkuji za pomoc! P.S: Paměťovou kartu vloženou v telefonu mám 8gb.

4 Odpovědi

 1. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  1) Mobil ma pro data 1.2GB. Pokud potrebujete vice, musite si koupit externi SD kartu.
  2) to s tim update vubec nechapu. Nemyslite situaci, kdy si hra po naistalovani a prvnim spusteni chcte stahnout data? Ty se ale sypou na SD kartu (USB pamet) a pokud tam neni dost mist tak proste smolik.

  George76 - Led 21, 2013 | Odpovědět

 2. 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

  A vlozena SD karta standartne slouzi pouze pro data (foto, video, hudba), pokud byste jeji kapacitu chtel vyuzivat i jako interni SD, bez rootu se IMHO neobejdete.

  George76 - Led 21, 2013 | Odpovědět

  • 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

   Říkám že mobil má na data 1,2gb..Externí sd kartu mám 8gb. Ano hra chce po spuštění stáhnout data,Jenže ty data se sypou na interní sd kartu (Usb paměť),Potřeboval bych aby data šla na externí sd kartu stejně jako všechny aplikace pokud to nějak jde. Takže vlastně bez Rootu se nehnu se dá říct vlastně?

   Jiří Dejman - Led 21, 2013 | Odpovědět

   • 0 hlasů Palec nahoru 0 Votes Palec dolů 0 Votes

    Ano

    George76 - Led 21, 2013 | Odpovědět


Odpověď na otázku

 

Facebook

Twitter

Google Plus